BİZİ ARAYIN

  • EZGİCAN HALI YIKAMA TESİSİ TEL: 0212 886 17 23
  • HALILARINIZ PIRIL PIRIL OLSUN
  • EZGİCAN HALI YIKAMA TESİSİ TEL 0212 886 17 23
  • BİLGİSAYARLI OTOMATİK MAKİNADA YIPRATMADAN YIKAMA
  • EZGİCAN HALI YIKAMA TESİSİ TEL : 0212 886 17 23
  • DERİ HALILARINIZ DA YIKANABİLİYOR
  • EZGİCAN HALI YIKAMA TESİSİ TEL : 0212 886 17 23
  • İPEK DAHİL HER TÜRLÜ EL DOKUMA HALILARINIZ YIKANABİLİR
  • EZGİCAN HALI YIKAMA TESİSİ TEL: 0212 886 17 23
  • KAPALI ÖZEL YERDE DOĞAL KURUTMA
  • EZGİCAN HALI YIKAMA TESİSİ TEL: 0212 886 17 23
  • EL DOKUMALAR-MAKİNA HALILARI-İPEK-YÜN-SHAGGY-APEX-BÜNYAN-HEREKE-NEPAL- LADİK-KİLİMLER- BATTANİYELER-İRAN-ÇİN-LADİK-VE BİR ÇOK ÇEŞİT HALILAR OLMAK ÜZERE GÜVENLE YIKATABİLİRSİNİZ

EZGİCAN HALI YIKAMA FABRİKASI
 0212 855 33 85 - 
0536 580 21 58

 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/Facebook
 • https://www.twitter.com/Twitter
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret160440
Hava Durumu
OTOMATİK HALI YIKAMA MAKİNALARI İMALATI 

Esenyurt Halı Yıkama    06.01.2020

Halı yıkama işlemlerinde halılarınızı adresinizden alarak en kısa süre içerisinde ve söz verdiğimiz zamanda size iade ediyoruz. Tüm halı yıkama işlemleri en son teknolojiye sahip makinelerimiz aracılığı ile tamamlanıyor. Kullanıma hazır olarak sizlere iade edilen halılarınız bu nedenle tam olarak hijyen sağlanarak sizlere teslim ediliyor. Yüksek müşteri memnuniyeti ile sizler için daima en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. esenyurt Halı Yıkama hizmetleri açısından uzun süredir hizmet sunduğumuz bir  bölgedir. Bu nedenle pek çok kişi gibi siz de halılarınızı bize emanet edebilirsiniz.esenyurt Halı Yıkama hizmetleri açısından oldukça tercih edildiğimiz ilçelerden biridir.  Bu nedenle firmamıza güvenebilirsiniz. Halı yıkamason derece ciddiyet ve teknik kapasite gerektiren bir sektördür ve bu sektörde sizi memnun edeceğimize eminiz.

Halılarımız bulundukları konum gereği en çok toz yutan eşyalardan biridir. Halıların bu önemli özelliği zaman içerisinde havada çok miktarda toz olmasını engelleyerek sağlığımız için oldukça önemli bir çözüm sunmaktadır. Ancak halılar zaman içerisinde kirlenir çok daha önemlisi toz tutma kapasitesinde bir düşüklük yaşar. Halının iç kısımlarında bulunan toz tabakası sadece darbe aldığında toz bırakır. Bu da sağlık açısından son derece olumsuz bir durumdur. Bu nedenle tüm halılar zaman içerisinde yıkama zorunluluğu hisseder. Halıların yıkanması ise oldukça önemli tecrübe ve ilgi isteyen bir durumdur.

Eskiden pek çok kişi halılarını dışarıda ya da evlerinde uygun bir yer varsa orada kendisi yıkardı. Ancak bunun için geniş bir alan ve oldukça önemli bir çaba gerekirdi. Elde yıkama sonucunda tam olarak hijyen sağlamak da çoğu zaman mümkün olmazdı. Çünkü halılar genellikle balkonlarda kurutulurdu. Kendi kendine kuruyan halı bakteri oluşturabilir ve bu koku yapmaya varan etkiler gösterebilir. Halı yıkama makinelerinde de aynı etkiyi görmek mümkündür.

Evde halı yıkamak aynı zamanda oldukça maliyetlidir. Halıları kendiniz yıkasanız bile harcamış olduğunuz su ve enerji oldukça maliyetli olacaktır. Bu nedenle ülkemizde pek çok kişi özellikle de büyük şehirlerde yaşayan birçok kişi halı yıkama işlemleri yaparken daha çok profesyonel firmaları tercih etmektedir.


etiket: esenyurt halı yıkama ezgican halı yıkama beylikdüzü halı yıkama halı yıkama

Beylikdüzü halı yıkama


Halılar her evde ve ev dışında da pek çok mekanda bulunan son derece önemli eşyalardan biridir. Pek çok faydası bulunan halıların varlığı sağlık açısından da oldukça faydalıdır. Halıların sağlık açısından en önemli faydalarından biri evlerimizde bulunan tozu tutarak sağlık açısından son derece önemli bir fayda sağlıyor olmasıdır.  Ancak halılarımızın bu önemli özelliği kullanıldıkça içinde biriken tozdan dolayı kaybolmaktadır. Pek çok kişi bu tozu elektrikli süpürge yardımı ile kısmen de olsa çekmektedir. Ancak halılarımızın iç kısımlarında bulunan toz tabakası zaman içerisinde bakteriler için oldukça uygun bir ortam oluşturur. Aynı zamanda doğal olarak halının toz tutma kapasitesi de düşer. Bu nedenle her halı belirli periyotlarla kesinlikle yıkanmalıdır.

Ancak her yıkama işlemi halılarınız için hijyen getirmemektedir. Halının tam olarak uygun ve alerjik olmayan ürünler ile temizlenmesi ve yine uygun koşullar altında kurutulması son derece önemlidir. Tam temizlik sağlamak ve halıya zarar vermeden süreci tamamlamak tecrübe ve teknoloji ister. Evde halı yıkamak kullanılan su ve enerji düşünüldüğünde ekonomik değildir. Oysa halı yıkama firmaları sizlere sunmuş olduğu konfor ve fiyatlar ile oldukça ekonomik bir seçim olacaktır. Ülkemizde birçok halı yıkama firması bulunmaktadır. Bunlardan çok azı kaliteli hizmet sunmak için gerekli olan alt yapı ve teknolojiye sahiptir. Modern tesisler ve eğitimli personel ile yapılan bir halı yıkama işlemi çok daha verimli sonuçlar ortaya koyacaktır. Bu nedenle tüm beylikdüzü halı yıkama işlemlerinizde profesyonel firmaları tercih etmelisiniz.

Halı yıkama konusunda uzman olan firmamız oldukça profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Bu nedenle bizi tercih ederseniz memnun olacağınıza eminiz. Adresinizden teslim almış olacağımız halılarınız söz verdiğimiz süre içerisinde tertemiz ve kullanıma hazır olarak teslim edilecektir. Pek çok kişi gibi siz de halı yıkama hizmetlerinde bizi tercih edebilirsiniz.

 

ETİKET: halı yıkama  beylikdüzü halı yıkama ezgican halı yıkama beylikdüzü halı yıkama fabrikası 
0 Yorum - Yorum Yaz
BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA
HALI YIKAMA VİDEO

HİZMET VERDİĞİMİZ SEMTLER

BEYLİKDÜZÜ-BÜYÜKÇEKMECE ESENYURT-GÜRPINAR YAKUPLU-HARAMİDERE TEPECİK-MİMARSİNAN KUMBURGAZ-GÜZELCE ESENKENT-BAHÇEŞEHİR

Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.597318.6718
Euro19.586619.6651