BİZİ ARAYIN

  • EZGİCAN HALI YIKAMA TESİSİ TEL: 0212 886 17 23
  • HALILARINIZ PIRIL PIRIL OLSUN
  • EZGİCAN HALI YIKAMA TESİSİ TEL 0212 886 17 23
  • BİLGİSAYARLI OTOMATİK MAKİNADA YIPRATMADAN YIKAMA
  • EZGİCAN HALI YIKAMA TESİSİ TEL : 0212 886 17 23
  • DERİ HALILARINIZ DA YIKANABİLİYOR
  • EZGİCAN HALI YIKAMA TESİSİ TEL : 0212 886 17 23
  • İPEK DAHİL HER TÜRLÜ EL DOKUMA HALILARINIZ YIKANABİLİR
  • EZGİCAN HALI YIKAMA TESİSİ TEL: 0212 886 17 23
  • KAPALI ÖZEL YERDE DOĞAL KURUTMA
  • EZGİCAN HALI YIKAMA TESİSİ TEL: 0212 886 17 23
  • EL DOKUMALAR-MAKİNA HALILARI-İPEK-YÜN-SHAGGY-APEX-BÜNYAN-HEREKE-NEPAL- LADİK-KİLİMLER- BATTANİYELER-İRAN-ÇİN-LADİK-VE BİR ÇOK ÇEŞİT HALILAR OLMAK ÜZERE GÜVENLE YIKATABİLİRSİNİZ

EZGİCAN HALI YIKAMA FABRİKASI
 0212 855 33 85 - 
0536 580 21 58

 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/Facebook
 • https://www.twitter.com/Twitter
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret160440
Hava Durumu
OTOMATİK HALI YIKAMA MAKİNALARI İMALATI 

HALI YIKAMANIN ÖNEMİ

 

Evlerinizi süsleyen pek de ucuz olmayan halılarınız evlerinizin vazgeçilmez eşyalarındandır. Türk ailelerinin bahar ayları başlangıcın da halı yıkama yapmaları bir gelenek haline gelmiştir. Apartman yaşantısı ve çalışan bayanların her geçen gün çoğalması nedeniyle halı yıkama  büyük bir sektör haline gelmiştir.

 

 Esenyurtta EZGİCAN HALI YIKAMA TESİSİ olarak Günümüzün son sistem sanayi tipi makinelerimizi kendimiz özel olarak imal ederek ve hızlı servisimizle halı yıkama sektörün de öncü bir firma olmaya çalışmaktayız.

 

Evlerinizi süsleyen halılarınızın sizler için değerli olduğunun bilincindeyiz. Halılarınızın yıkama işlemini yaparken oto yıkamalar da ki gibi sıradan basit ve zararlı bir şekilde yıkamıyoruz. Bizim tesisimiz  sadece halı yıkama işlemi yapan, Hijyenik bir ortama sahip olan halı yıkama için geliştirilmiş halı toz alma, otomatik halı yıkama ve halı sıkma makineleri bulunan bir halı yıkama tesisidir.

 

 Esenyurtta EZGİCAN HALI YIKAMA TESİSİ olarak sağlıklı ve anti bakteriyel bir temizlik için havuz sistemi bulundurmamaktayız. Çünkü; Havuz sistemi birçok halının aynı anda aynı havuzun içine konulup yıkama işlemi yapılması demektir. Yani bir başkasının halısının mikrop ve kirlerinin sizin halılarınızın üzerine geçmesidir.Örnek verecek olursak hayvan besleyen bir müşterimizin halısı ile, hayvan beslemeyen diğer bir müşterimizin halısının aynı havuzun içerisinde olması demektir.

Veya çok kirli bir halı ile pek de kirli olmayan halıların aynı havuzun içerisinde olması nedeni ile tüm kirinin birbirine karışması demektir.Ve bu hiç de sağlıklı bir halı yıkama yöntemi değildir.

 

Oto yıkama servislerin de araçların yıkandığı ortamlar da halı veya kilimlerinizi yıkatırsanız, bu hiç de hijyenik bir yıkama işlemi değildir. Aksine çok sakıncalı ve zararlıdır. Çünkü bu yerler yağ ve kir içindedirler.

 

 Esenyurtta EZGİCAN HALI YIKAMA TESİSİ olarak  halı ve kilim temizliği için kullandığımız şampuanlar içerisinde kimyasal madde bulunmayan halılarınıza zarar vermeyen halı ve kilimlerinizin renklerini birbirlerine karıştırmayan özellikte olup bitkisel özlü halı yıkama şampuanlarıdır.

 

Her türlü halı ve kilimleriniz kullanılan boyalarının cinsi ( kök boyası, kimyasal boyalar v.s ) ve iplik yapısı göz önünde bulundurularak cinsine uygun bitki özlü şampuanlarımız kullanılarak gerekli halı yıkama tekniği işlemi ile garantili olarak temizlenmektedir.

 

Yıkanan halı ve kilimlerinizin kurutma işlemi tozlardan hava kirliliğinden uzak olan açık ve kapalı alanlarımız da yapılmaktadır. Kurutma işlemi tamamlanan halı ve kilimleriniz kir ve tozlanmaya karşı mutlaka ambalajlanarak teslime hazır hale getirilir.

 

Halı ve kilimleriniz bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından yada evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınız hem de halı ve kilimlerinizin ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya koyar. Evde yapılan silme işlemlerinde halı yüzeylerinin parlak görüntüsü yanıltıcıdır. Aslında kirler ve lekeler çıkmamıştır. Siz sadece halılarınızı silerek üzerindeki kirlerin ve mikropların dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı bir parlaklık elde etmiş olursunuz. Bununla birlikte halılarınızın fazla ıslak veya nemli kalması halı dokularının her geçen gün zayıflamasına çürümesine ve zaman içinde de kopmasına neden olur.

 

Ayrıca halı üzerindeki neminde etkisiyle sağlık açısından tehlikeli olan mikroorganizma faaliyetleri için uygun bir zemin hazırlamış olursunuz.  Esenyurtta EZGİCAN HALI YIKAMA TESİSİ olarak en doğru halı yıkama teknikleri uygulayan, halı yıkama yapılırken Profesyonel elemanları olan işinde uzman bu işe yıllarını vermiş bir halı yıkama fabrikasını tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

Profesyonel bir şekilde yaptığımız bütün bu uygulamalar esnasında halı ve kilimleriniz ilk gün ki gibi canlı durmalı ve yıpratılmamalıdır. Yeni teknolojiye tam uyum gösteremeyen firmalar yaptıkları halı yıkamalarda olumsuz sonuçlara neden olmakta ve bu durum müşteri mağduriyeti olarak geri dönmekte.Sizde halı yıkatma mağduru olmamak için doğru tercihlerde bulunmalısınız.

 

 

BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA
HALI YIKAMA VİDEO

HİZMET VERDİĞİMİZ SEMTLER

BEYLİKDÜZÜ-BÜYÜKÇEKMECE ESENYURT-GÜRPINAR YAKUPLU-HARAMİDERE TEPECİK-MİMARSİNAN KUMBURGAZ-GÜZELCE ESENKENT-BAHÇEŞEHİR

Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.597318.6718
Euro19.586619.6651